O mnie

MICHAL KOREŇ

TERAPEUTA SPA & WELLNESS
o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie

Pochodzę ze Słowacji, z malowniczej wioski Vychodna, która leży u podnóża Wysokich Tatr. Już od wczesnego dzieciństwa żyłem w otoczeniu przepięknych krajobrazów i chętnie korzystałem z przebywania ze swoim pieskiem na spacerach w głębi majestatycznych, świerkowych, podtatrzańskich lasów. Moja dusza zawsze się cieszyła z przebywania na łonie natury i to mi zostało do dziś.
W 2004 roku wyjechałem za pracą do Irlandii, gdzie mieszkałem do 2012 roku.
Przebywanie wśród różnego rodzaju osobowości, skłoniło mnie do głębokiego zastanowienia się nad sensem życia. Z biegiem czasu zrozumiałem, że to jest wspaniała okazja przyjrzeć się sobie i poznać siebie takim jakim jestem. Zacząłem uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach rozwoju osobistego, szukając ścieżki najbardziej ze mną rezonującej.
W 2009 roku ukończyłem Międzynarodowy Kurs Nauczyciela Jogi „Sivananda Yoga Vedanta”. Przebywanie wśród joginów i praktyka jogi uwidoczniła mi dotychczas nieznane mi aspekty życia. Uświadomiłem sobie, jak działa organizm człowieka, jak ważny jest oddech i prawidłowe odżywianie. Zrozumiałem, że drogą do utrzymania zdrowia i komfortu psychicznego jest równowaga.
Zafascynowany sztuką życia jaką jest Ajurweda, dalej zgłębiałem wiedzę i w latach 2010 – 2011 ukończyłem Roczną Szkołę Ajurwedy i Medycyny Naturalnej „ADVANA” w Pradze.
Posiadając nabytą wiedzę, przekładałem ją do mojego codziennego życia. Nowy styl życia i zmiana nawyków przyniosły efekty w postaci dobrego samopoczucia i wewnętrznej równowagi.
W tym czasie poznałem moją obecną narzeczoną i zdecydowałem się na przeprowadzkę do Polski. Pod koniec 2012 r. z naszej miłości urodził się nam synek. Od tego czasu tworzymy szczęśliwą rodzinkę.
Od mojego przyjazdu do Polski pracowałem w różnego rodzaju korporacjach i małych firmach rodzinnych, lepiej lub gorzej znosząc przymus wykonywania czynności, które nie do końca pasowały do moich wewnętrznych przekonań i potrzeb. To mnie skłoniło do poszukiwań swojego miejsca.
Postanowiłem zająć się tym, do czego najbardziej mnie ciągnie czyli troską o ciało fizyczne. Od wielu lat doświadczałem na sobie zbawiennego wpływu masaży na ciało i umysł. Po każdym takim zabiegu czułem przypływ energii i wewnętrznej radości. W dzisiejszym zabieganym świecie, każdy bez wyjątku potrzebuje chwilę wytchnienia i relaksu. Jednym z takich sposobów jest masaż.
W konsekwencji postanowiłem zgłębić wiedzę w tym kierunku i ukończyłem Akredytowany Kurs Masaży Ajurwedyjskich i Orientalnych w Akademii Masażu KARUNA, zdobywając dyplom „Terapeuty SPA & WELLNESS o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie”.
Uhonorowaniem moich dążeń było stworzenie wyjątkowego miejsca. Jest nim mój gabinet masaży orientalnych i ajurwedyjskich, gdzie praca jest moją pasją.

Przy tworzeniu tego niezwykłego miejsca współpracowałem z mnóstwem miłych ludzi i instytucji.  Każdy więcej lub mniej przyczynił się do jego powstania. Niech moje podziękowanie brzmi jak najpiękniejsza pieśń, która rozbrzmiewa i napełnia Wasze serca radością.

Dziękuję Wam z całego serca Przyjaciele.

Głęboki relaks, ukojenie zmysłów, promienny wygląd to przyjemność, na którą pragnę Cię zaprosić.

Moje certyfikaty