Masaże
Dźwiękiem

MASAŻ DŹWIĘKIEM ZA POMOCĄ MIS KRYSZTAŁOWYCH

Misy kryształowe są niezwykłym instrumentem o działaniu uzdrawiającym na poziomie fizycznym, psychicznym i emocjonalnym. Już starożytne cywilizacje Indii, Egiptu i Afryki wykorzystywały wiedzę o kryształach oraz uzdrawiające dźwięki mis kryształowych w rytuałach i obrzędach.
Misy wyrobione są z 99 % czystego pokruszonego kwarcu, z którego są za pomocą odpowiedniej technologii robione są odlewy. Aby osiągnąć odpowiednią tonację (C, D, E, F, G, A, B), misy mają różną wielkość, wysokość oraz grubość ścianek. Zestaw 7 kolorowych mis kryształowych niesie kolory odpowiadające poszczególnym ośrodkom energetycznym w ciele człowieka czyli czakrom.
1. Czakra podstawy – czerwony – ton C
2. Czakra sakralna – pomarańczowy – ton D
3. Czakra splotu słonecznego – żółty – ton E
4. Czakra serca – zielony – ton F
5. Czakra gardła – niebieski – ton G
6. Czakra trzeciego oka – fioletowy – ton A
7. Czakra korony – indygo – ton B
Czyste tony mis kryształowych tworzą drgania pola dźwiękowego (wibracje), które rozbrzmiewając harmonizują czakry i pozytywnie wpływają na pracę narządów wewnętrznych w ciele człowieka. Dobroczynne działanie mis odbywa się na każdym poziomie, zarówno fizycznym jak i eterycznym. Ludzkie ciało posiada również strukturę krystaliczną, zatem wibracje w odpowiedni sposób rezonują z naszym organizmem. Tony wydobywające się z mis wprawiają w drgania nasz organizm, który ma naturalne podobieństwo do kwarcu. Kiedy słuchamy tych dźwięków nasze ludzkie kryształy harmonizują się. Kryształy zdrowego organizmu ludzkiego są niczym doskonale ukształtowane kryształki śniegu, zaś w przebiegu choroby ich struktura jest uszkodzona i zniekształcona. Dźwięk mis kryształowych przywraca naturalną strukturę kryształową naszym komórkom.
Masaż dźwiękami mis kryształowych działa uzdrawiająco (już 20 minutowe przebywanie w wibracjach mis kryształowych znacznie podnosi poziom immunoglobulin we krwi). Harmonizuje centra energetyczne w ciele człowieka tzw. czakry oraz półkule mózgowe. Wibracje wydobywające się z mis kryształowych uwalniają emocje, pomagają usuwać wszelkie blokady w ciele i stwarzają dogodne warunki do samouzdrawiania organizmu. Wpływają korzystnie na metabolizm. Aktywizują szyszynkę. Dźwięki mis kryształowych wprawiają człowieka w stan rozluźnienia, relaksu i błogości. Wtedy uaktywnia się pełen potencjał ludzkiego umysłu, następuje samoleczenie, pojawia się łatwość radzenia sobie z uzależnieniami, buduje się samodyscyplina oraz następuje pobudzenie wyobraźni.

Czas trwania i cena: 30 minut/ 50 zł; 60 minut/100 zł

Grupowy masaż dźwiękiem (10 – 15 osób): 90 minut/250 zł

WŁAŚCIWOŚCI
• Uzdrawia
• Harmonizuje czakry
• Relaksuje
• Dodaje energii życiowej
• Synchronizuje półkule mózgowe
• Sprzyja medytacji
• Wycisza umysł
• Łagodzi stres
• Poprawia działanie układu immunologicznego
• Rozwija intuicję
• Usuwa blokady w ciele

O mnie

MICHAL KOREŇ

TERAPEUTA SPA & WELLNESS
o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie
Więcej