Masaże
Ajurwedyjskie

Co u mnie znajdziesz?

Stworzyłem to wyjątkowe miejsce, ponieważ sam się w życiu znajdowałem w różnych sytuacjach wymagających poświęcenia energii, zaangażowania i takie miejsca były dla mnie przystanią, gdzie mogłem odpocząć i nabrać sił do dalszego działania.
To jest przestrzeń, gdzie Ty jesteś najważniejszy, gdzie czas się dla Ciebie zatrzyma, a Ty doświadczysz błogiego spokoju i ukojenia zmysłów. Tutaj podarujesz swojemu ciału i umysłowi ekspresowe wakacje. Pozwól sobie na tą przyjemność.
Piękno codzienności przynosi nam nie tylko radość, ale także wypełnione jest obowiązkami, pracą, dbałością o rodzinę. Wpadamy w rutynę i pędzimy i pędzimy, a siebie tracimy z pola widzenia.
Czy zdajesz sobie sprawę, żeby dawać, musisz najpierw dać sobie?
Podstawowe prawo natury to zachowanie równowagi.
Masaż jest świetną metodą na przywrócenie harmonii i dotarcie do pokładów Twojej energii.
Na wygodnym, podgrzewanym stole do masażu odbędziesz niezwykłą podróż, odprężysz się i zapomnisz o troskach codziennego życia. Powietrze nasycone rajskimi zapachami. Olejki sprawią, że Twoja skóra będzie odżywiona i lśniąca.
Oferuję Ci delikatne, relaksujące, usuwające napięcia masaże.
A może chcesz bardziej wpłynąć na swoją urodę? Mam dla Ciebie propozycję masaży peelingujących, liftingujących, ujędrniających i antycellulitowych.
A może potrzebujesz rozgrzać swoje ciało? Proponuję Ci masaż ciepłymi kamieniami półszlachetnymi lub stemplami zanurzonymi w ciepłym oleju kokosowym.
Jednym z uzdrawiających zabiegów jest „kąpiel” w dźwiękach mis kryształowych i dzwonków koshi.
Dla Twojego komfortu zapewniam Ci w pełni wyposażoną łazienkę. O nic się nie martw.
Po masażu spokojnie powróć i rozbudź się przy filiżance aromatycznej herbaty.
Cudowne położenie mojego gabinetu tuż przy plaży i lesie, daje okazję do podwójnej przyjemności.

 

O mnie

MICHAL KOREŇ

TERAPEUTA SPA & WELLNESS
o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie
Więcej